Суд амністував міліціонера, причетного до смерті студента Індила

23 грудня 2011 в 11:56
Суддя Деснянського районного суду Києва Олексій Панасюк, який повторно розглядає справу про смерть студента Ігоря Індила в міліції, амністував одного з двох обвинувачених міліціонерів.
indilo_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Амністію отримав Сергій Коваленко. Його звинувачували в тому, що він не перевірив на підставі чого був затриманий студент. Адвокати родини загиблого просили розслідувати, чому С.Коваленко, який в ту ніч наглядав за затриманними, не викликав швидку І.Індило, який кілька годин помирав на його очах. Але прокуратура не висунула звинувачення з цього приводу. Амністували С.Коваленка пославшись на те, шо в нього є п'ятирічний син. 

На запитання "Свідомо" чи зробив би він щось інакше, якби знав чим все закінчиться, С.Коваленко відмовився відповідати.

Він сказав лише "Я зараз на пенсії" на запитання чи збирається далі працювати у міліції.

Суд продовжив розглядати справу про відповідальність іншого міліціонера - Сергія Приходька. Він затримав і привіз Ігоря до Шевченківської міліції. Батьки загиблого підозрюють, що саме він зламав І.Індилу череп. Прокуратура обвинувачує С.Приходька лише в тому, що він безпідставно затримав студента.

Нагадаємо, нещодавно генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що за смерть студента І.Індила в Шевченківському райвідділку міліції Києва має відповідати найвище керівництво столичної міліції.

Як відомо, 5 жовтня президент Віктор Янукович доручив генпрокурору у двотижневий термін ретельно вивчити всі обставини смерті студента Ігоря Індила.

Раніше інтернет-видання «Свідомо» опублікувало записи камер спостережень з Шевченківського райвідділку міліції, які проливають світло на загибель студента Ігоря Індила.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...