Співробітники «Артека» підняли бунт: діти голодують, педагоги принижені, земля дитячого центру під загрозою

18 жовтня 2012 в 14:05
Неформальне міжнародне співтовариство, яке представляють "артеківці" різних поколінь і працівники Міжнародного дитячого центру, заявляє про жалюгідний стан МДЦ через зловживання з боку керівництва і вимагає відсторонити від посади генерального директора "Артека" Олену Піддубну.
34.jpg
nr2.ru

Співробітники МДЦ "Артек" вимагають від влади України відсторонити з посади нинішнього гендиректора "Артека" Олену Піддубну у зв'язку зі зловживаннями на посаді. Про це вони заявили на прес-конференції в Києві.

Співробітники також вимагають провести відкритий конкурс на заміщення посади гендиректора.

Крім того, вони хочуть затвердити міжнародну наглядову раду "Артека", яка складається з артеківців різних країн і поколінь, як орган контролю громадськості за всіма аспектами діяльності "Артека".

Як розповів лідер неформального міжнародного суспільства "Артек" Ігор Степанов, на території табору ведеться приватне будівництво і на сесію Гурзуфської селищної ради винесено питання про відчуження частини земель.

"Найголовніша проблема - це те, що під загрозою земля, цілісність табору. На території йде незаконне будівництво, будівлі, призначені для використання суто з метою діяльності "Артека", віддають лівим фірмам, реконструюються під торговельні заклади", - сказав він.

Керівник режисерсько-постановочної групи продюсерської служби МДЦ "Артек" Тетяна Чайковська заявила, що діти, які відпочивають в "Артеку", "залишаються голодними, недоглянутими і незадоволеними відпочинком".

Вона стверджує, що столовим видаються прострочені продукти харчування в індивідуальних упаковках, а самі продукти купуються за завищеними цінами.

"У вожатих 5-денний робочий тиждень по 8 годин на день, так що в суботу і неділю вони всі офіційно вихідні, діти належать самі собі", - зазначила Чайковська.

За її словами, якість педагогічних програм в таборі падає, кількість гуртків зменшується, багато традиційних фестивалів не проводиться.

Чайковська також розповіла, що прогулянкові катери "Артека" перевозять сторонніх, автотранспорт і структурні підрозділи використовуються для забезпечення приватних заходів - весіль, днів народжень.

"День народження президента Віктора Януковича був також забезпечений за участю міжнародного дитячого центру. Близько 30 красивих представницьких автобусів були задіяні в цьому заході, хоча за офіційними паперами вони проводили екскурсії для дітей", - повідомила вона.

Крім того, зазначила Чайковська, незважаючи на нестачу службового житла для співробітників, перший поверх гуртожитку "Кипарисове" переобладнали під супермаркет.

Художній керівник дитячого табору "Річковий" МДЦ "Артек" Ірина Суліковська, у свою чергу, зазначила, що в гуртожитках "Артека" проживають люди, які не мають трудових відносин з дитячим центром.

"Доходить до такого абсурду, коли постійні співробітники "Артеку", не маючи житла, змушені за плату наймати у цих людей житло", - додала вона.

Читайте також:

Викупити «Артек»? Це фантастика


Піонерські таємниці

Рішення Лівадійської селищної ради щодо земель «Гліцинії» опротестовані


Дачники «Артека»

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...