Соціологи знайшли в Україні людей, яким подобається, як працює ДАІ

12 квітня 2012 в 15:40
У ході телефонного опитування 16% українців зізналися, що задоволені роботою ДАІ. На Сході України задоволених менше.

Дослідження, проведене напередодні Дня працівників Державтоінспекції України (14 квітня), продемонструвало переважання серед українців у цілому негативних оцінок діяльності ДАІ.

За даними опитування, проведеного компанією IFAK, 40% жителів українських міст вважають, що Державтоінспекція в цілому не справляється зі своєю основною функцією - забезпеченням безпеки на дорогах; ще 27% назвали роботу ДАІ в цьому напрямі задовільною. В цілому позитивно оцінюють роботу Державтоінспекції із забезпечення безпеки на дорогах тільки 16% українців.

Жителі Сходу і Півдня країни оцінюють роботу ДАІ більш критично, ніж жителі Заходу і Центру. Так, 43% опитаних у східному та південному регіонах країни, відзначили, що Державтоінспекція в цілому не піклується про безпеку на дорогах. Серед жителів центральних і західних областей України частка респондентів, що негативно оцінила роботу ДАІ щодо забезпечення безпеки на дорогах, знаходиться на рівні в 35%.

У рамках дослідження IFAK з 26 березня по 9 квітня 2012 методом телефонного інтерв'ю було опитано 1000 респондентів. Цільова аудиторія дослідження - жителі міст України чисельністю 50 тис. осіб і більше у віці від 18 до 60 років (усі області України та АР Крим). Помилка вибірки складає ± 3,2% (рівень довірчої ймовірності Р = 0,954).

Читайте також:

Соціологи знайшли в Україні людей, яким подобається міняти валюту за паспортом

В Україні стало неможливо продати машину через дефіцит автономерів

У Запоріжжі активісти «Дорожнього контролю» побилися з даішниками (відео)

У Дніпропетровську комунальники до приїзду Януковича косять траву під снігом

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...