Шустер буде офіційно брати з кандидатів-мажоритарників по 80 тис. грн

21 серпня 2012 в 16:47
Для участі в новому проекті Савіка Шустера кандидати в народні депутати повинні будуть заплатити по 80 тис. грн (без податків). Програми можуть бути присвячені проблемам ЖКГ, доріг тощо.
televishka_bashnya.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Савік Шустер Студія» починає спеціальний проект про парламентські вибори, який виходитиме в ефір на місцевих телеканалах з київської студії, повідомлено на сайті «Незалежної асоціації телерадіомовників».

У кожній з програм ток-шоу «Свобода вибору. Ваші кандидати у студії Савіка Шустера» обговорюватимуть проблеми конкретного регіону й держави з учасниками - кандидатами в мажоритарних округах.

Проект створюють на кошти учасників, а також за рахунок благодійних внесків. Вартість участі - 80 тис. грн без податків. Участь у проекті оплачують за рахунок виборчого фонду кандидата.

«Цей проект надасть можливість телеглядачам отримати об'єктивну інформацію про учасників парламентських виборів, і розібратися в стрімкій виборчій кампанії» - сподівається Савік Шустер, генеральний директор студії.

У кожну програму буде запрошено 8-12 гостей - кандидатів. Лідери політичних партій зможуть взяти участь у програмі не більше одного разу за цикл програм у будь-якому з обраних регіонів. Програми можуть бути присвячені проблемам ЖКГ, доріг тощо.

У програмі братимуть участь 50 мешканців області, про яку йтиметься. Вони реагуватимуть на сказане політиками в студії, голосуватимуть за темами програми.

Запис або прямий ефір проекту 16 вересня - 25 жовтня.

Читайте також:

Колесниченко заявив, що 1 млн підписів за закриття програми Шустера зібрав не він

Охорона Азарова не пустила Яценюка на шоу Шустера

Савік Шустер використовував в ефірі маніпулятивні технології — соціолог

Інститут країн СНД звинуватив Шустера в антиросійській пропаганді

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...