Щорічний марш латиського легіону «Ваффен СС» у Ризі пройшов без інцидентів

16 березня 2012 в 19:05
У Ризі відбулася щорічна хода ветеранів латиського легіону «Ваффен СС». Другий рік поспіль акція пройшла без сутичок.
riga.jpg
delfi.lv

Ветерани легіону «Ваффен СС» у супроводі поліції пройшли від Домського собору до пам'ятника Свободи. За підрахунками поліції, у ході пам'яті латиських легіонерів, взяло участь близько 2 тис. осіб, серед яких було багато політиків, повідомляє Telegraf.lv.

Учасники заходу несли плакати зі словами протесту проти окупаційних режимів і під патріотичні пісні поклали квіти до пам'ятника Свободи. На відміну від попередніх років на адресу легіонерів з натовпу, що зібрався на площі, не лунало образливих вигуків. Квіти до пам'ятника вони поклали в повній тиші.

На Домській площі хода пройшла через оточення поліцейських по обидва боки.

Хода пам'яті легіонерів пройшла в Ризі без особливих інцидентів. Як повідомив начальник Ризького регіонального управління поліції Андрій Гришин, у Ризі відбулося лише три заявлених заходи, несанкціонованих акцій не було. Поліції було досить, щоб запобігти сутичкам ідейних супротивників, додав він.

Поліція затримала на заходах дня легіонерів трьох осіб. Одну людину затримано за використання забороненої фашистської символіки, другу - за використання радянської символіки, а третя заважала роботі поліції.

Читайте також:

У Ризі пройшов марш латиського легіону «Ваффен СС»

Роздуми про пам'ять Другої світової війни в Європі

Українська Друга світова (в кольорі)

Засуджено історією. Довічно

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...