Топ Новини

Сайти міністерств виконують функції PR-департаментів міністрів

18 травня 2011 в 11:25
Офіційні веб-сайти органів виконавчої влади найчастіше є PR-департаментами їхніх керівників.

Про це сказав на прес-конференції у середу, 18 травня, координатор проектів Громадського інформаційно-методичного центру «Всесвіт» Віктор Гарбар за результатами моніторингу офіційних веб-сайтів міністерств України.

«Сайти органів виконавчої влади, які існують на гроші платників податків, є піаром керівників цих органів виконавчої влади», - сказав В.Гарбар.

За його словами, під піаром мається на увазі згадка про керівника міністерства чи його заступників у «будь-якому контексті, щоб не забували прізвище».

Кандидат юридичних наук Олександр Северин зазначив, що, зокрема, сайт президента Віктора Януковича не є сайтом президента, а є сайтом В.Януковича. «Якщо президент - це посадова особа, яка є гарантом Конституції, прав і свобод громадян, то знайти інформацію, як він це гарантує, на сайті дуже важко», - сказав він.

Моніторинг проводився за методикою, розробленою Держтелерадіо України, та рекомендації щодо вдосконалення постанови Кабінету міністрів N3 від 4 січня 2002 року, яка визначає порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади. Моніторинг проведено в рамках виконання проекту «Відкрита влада. Удосконалення процедур оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади».

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...