Топ Новини

Санепідемслужба може оштрафувати за спеку в офісі

12 липня 2012 в 14:05
У відомстві вважають, що штрафи повинні бути збільшені в десятки разів, і зараз готується відповідний проект постанови Кабінету міністрів, зміни до закону України про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.
im_20110708125843_10373.jpg
subscribe.ru

За неналежну температуру в офісі для роботодавця передбачений штраф від 51 до 425 гривень. Про це повідомив заступник головного державного санітарного лікаря Києва Юлій Жигалов.

«За останні два тижні нашими фахівцями у районах було проведено 55 перевірок, з них 5 - за зверненнями, в основному це працівники офісів, які скаржилися на незадовільні умови праці. Але порушення норм було в одному випадку - це щодо вологості на промисловому підприємстві», - сказав він.

За його словами, «якщо є порушення і недоліки не усуваються, то санепідемслужба накладає штраф від 51 до 425 гривень, якщо і далі йде невиконання, тоді постановою про тимчасову заборону роботи припиняється робота підприємства, але це крайні випадки».

Виїзд санепідемслужби для перевірки в офіс обійдеться роботодавцю в середньому у 150-300 гривень. «Одна точка заміру параметрів мікроклімату коштує 14-20 гривень. Встановлюється кілька точок у приміщенні на різній висоті. Сума в середньому на офіс - від 150-300 гривень», - сказав Жигалов.

Він вважає, що штрафи повинні бути збільшені у десятки разів, і зараз готується відповідний проект постанови Кабінету міністрів, зміни до закону України про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

Жигалов нагадав, що згідно з постановою уряду 1405 від 13 листопада 2011 року, яка обмежує кількість перевірок санітарно-епідеміологічної служби, перевіряти офіси можна не частіше одного разу на три роки.

Читайте також:

МОЗ рекомендує українцям берегтися спеки: список порад

Укргідрометцентр: Аномальна спека у літній період триватиме в Україні найближчі 8 років

Спекотна погода протримається в Україні до середини липня

Літо в цьому році буде спекотнішим, ніж у минулому

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...