Топ Новини

Росія вирішила побудувати в Миколаєві базу для ремонту атомних підводних човнів

7 листопада 2011 в 13:37
Представники міністерства оборони Росії вважають за можливе добудову на Чорноморському суднобудівному заводі бази ремонту підводних човнів. Про це у програмі обласного телебачення повідомив голова Миколаївської ОДА Микола Круглов.
chernomor__zavod.jpg
mukola.net

Зокрема губернатор повідомив про перемовини з російськими військовими і російською "Об'єднаною суднобудівною корпорацією".

«На минулому тижні від нас знову поїхала група серйозних фахівців міністерства оборони і ВМФ Росії. Можна сказати, що перелом відбувся, ми відчуваємо вже, що і крейсер буде куплено (колишній крейсер "Україна" - ред.), і ми можемо отримати замовлення з ремонту суден. Нам потрібно у цій ситуації грамотно розпорядитися наявними потужностями ЧСЗ, заводу ім. 61 комунара. Бо за тими розмовами, які я мав з власником Вадимом В'ячеславовичем Новинським, стоїть серйозний намір Російської Федерації повернутися до добудови бази ремонту підводних човнів. Тієї, яка ось вже більше 20 років перебуває на території Чорноморського суднобудівного заводу», - сказав Круглов.

Плавуча технічна база проекту 2020, яку Чорноморський суднобудівний завод почав будувати в 1990 році, призначалася для перезарядження ядерних реакторів атомних підводних човнів.
Після спуску на воду через відсутність фінансування роботи на об'єкті було зупинено, було прийнято рішення про його консервацію. Досі недобудована плавуча технічна база стоїть біля добудовчої стінки ЧСЗ.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...