Робітники з Тольятті покликали учасниць Pussy Riot на завод на перевиховання

4 жовтня 2012 в 14:01
Колектив «Тольяттіазот» має намір «в здоровій трудовій атмосфері перевиховати цих столичних тусовщиць і допомогти їм стати повноцінними членами суспільства». Робітники заводу також запропонували створити дружини для охорони релігійних цінностей.
zavod.JPG
toaz.ru

Робітники заводу «Тольяттіазот» у Самарській області запросили до себе на роботу учасниць панк-групи Pussy Riot для перевиховання.

«Колектив «Тольяттіазот» готовий прийняти хуліганок з Pussy Riot після відбуття покарання на своє підприємство, щоб у здоровій трудовій атмосфері перевиховати цих столичних тусовщиць і допомогти їм стати повноцінними членами суспільства і справжніми матерями», - йдеться в резолюції мітингу робітників заводу.

Мітинг на заводі в Тольятті пройшов на знак «захисту традиційних російських цінностей - релігії, сім'ї, моральності». У ньому взяли участь три тисячі осіб. Приводом до заходу став панк-молебень у Храмі Христа Спасителя, а також випадки осквернення релігійних святинь.

Окрім запрошення панк-групи, робітники заводу запропонували створити дружини для охорони релігійних цінностей. Вони попросили губернатора Самарської області Миколи Меркушкіна підтримати цю ідею.

Як повідомлялося, 17 серпня Хамовницький суд Москви засудив трьох учасниць панк-групи - Марію Альохіну, Катерину Самуцевіч і Надію Толоконникову - до двох років ув'язнення за антипутінську акцію в храмі Христа Спасителя.

Читайте також:

Pussy Riot присудили премію миру імені Джона Леннона

Учасниць Pussy Riot висунули на премію Сахарова

Захист Pussy Riot заявив, що учасниці панк-групи каятися не будуть

Після «справи Pussy Riot» Росія введе кримінальну відповідальність за святотатство

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...