Топ Новини

Реконструйований Андріївський узвіз заборонили вводити в експлуатацію

7 червня 2012 в 10:40
Андріївський узвіз реконструювали з порушеннями державних будівельних норм. Роботи виконані неякісно і лише на 70-90% від необхідного, заявили інспектори.
kiev.jpg
kievcity.gov.ua

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві відмовилася вводити в експлуатацію Андріївський узвіз і наклала штраф на генерального підрядника реконструкції.

«Основні претензії інспекції лежать у площині якості проведених робіт, а саме - у відсутності в конструкції вимощення вертикальної і горизонтальної гідроізоляції стін існуючих будівель і двох шарів глиняного замка, нема основи для укладання булиги з армованого бетону тощо», - йдеться в повідомленні інспекції .

Читайте: У Києві після реконструкції урочисто відкрили Андріївський узвіз

Окрім того, під час перевірки зафіксовано виконання будівельних робіт фасадів будівель на 80%, мощення - на 75%, тротуарів - на 90%, мереж - на 70%. Не вирішено питання безперешкодного доступу маломобільних груп населення і облаштовуння цоколів у будинках у зв'язку з пониженням тротуарів на 1 метр.

Генеральному підряднику будівництва направлені приписи з вимогами усунути виявлені недоліки і накладено штрафні санкції в розмірі 49 тис. грн.

Читайте також:

Попов пообіцяв розібрати будинки на Андріївському, а потім зібрати


Урядова комісія не побачила порушень у знесенні будівель на Андріївському узвозі

Захисники Андріївського узвозу вимагають відставки Попова

Компанія Ахметова вирішила почати на Андріївському археологічні розкопки

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...