Топ Новини

Регіонали привітали з 65-річчям Азарова - «людину блискучої ерудиції»

17 грудня 2012 в 09:46
У день 65-річчя Азарова у Партії регіонів знайшли для прем'єра хороші слова, відзначивши його «найвищу компетенцію», «знання і мудрість» і «блискучу ерудицію».
azarov.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Соратники Миколи Азарова з Партії регіонів привітали прем'єр-міністра з 65-річчям, пообіцявши підтримку всім його починанням.

«Сердечно вітаємо вас з ювілеєм! Для всіх нас ви - приклад беззавітного служіння Вітчизні. Беззаперечний ваш партійний авторитет. Політик і державник, людина високого почуття обов'язку і відповідальності, ви завжди і в будь-яких ситуаціях відкрито дивитеся правді в очі, вмієте знайти правильне рішення», - йдеться у привітанні, розміщеному на сайті Партії регіонів.

«Ваші найвища компетенція, професійний і життєвий досвід є запорукою успішної реалізації тих великих завдань, які стоять перед вами. Неоціненний ваш особистий внесок у проведені в країні економічних та соціальних реформ. Вдруге ви обрані прем'єр-міністром. І це не просто довіра глави держави і підтримка депутатів. Це впевненість в тому, що ваші знання і мудрість, конструктивні та узгоджені дії Кабінету міністрів, очолюваного вами, забезпечать економіці країни високий результат. А ми зі свого боку гарантуємо вам нашу підтримку. Ми цінуємо і глибоко поважаємо вас як людину блискучої ерудиції, чуйного і надійного товариша», - наголошується в повідомленні.

Микола Янович Азаров, уроджений Пахло, народився 17 грудня 1947 року у місті Калуга (РРФСР). Прем'єр-міністр України з 11 березня 2010 року.

Читайте також:

Азаров має намір відзначити 50-річчя студентських будзагонів

Хорошковський повідомив свою думку про Азарова особисто Януковичу

Янукович призначив Азарова прем’єром і заявив про готовність нести відповідальність

Азаров погодився покращувати свою українську мову разом з Фаріон

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...