Рада знову дозволила недержавні лотереї в Україні

6 вересня 2012 в 09:29
Депутати скасували прийняті раніше положення закону, згідно з якими в Україні могли працювати тільки державні оператори лотерей.

Верховна Рада України (ВР) прийняла пропозиції президента Віктора Януковича до закону «Про державні лотереї в Україні» та зняла обмеження кількості операторів лотерей в Україні. «За» проголосували 265 народних депутатів.

Нова редакція закону з урахуванням поправок президента знімає обмеження операторів лотерей, які можуть працювати в Україні. Попередня редакція передбачала, що таких операторів може бути п'ять з представництвами в областях.

- Янукович ветував закон, що забороняє всі лотереї, окрім державних

Окрім того, були прийняті поправки президента, згідно з якими скасовується запропоноване раніше створення дорадчо-консультативного органу і проведення конкурсного відбору операторів. Діяльність у даній сфері, поширення та проведення лотерей через інтернет буде здійснюватися в рамках безстрокової безкоштовної ліцензії. Для цього оператор повинен мати постійно діючі відокремлені підрозділи в кожному населеному пункті з чисельністю понад 500 тис. осіб, не менше 5 тис. пунктів розповсюдження і стільки ж терміналів електронної системи прийняття ставок. Останні повинні бути у власності оператора. Крім того, капітал повинен бути не менше 120 млн грн.

Погодилися депутати з думкою Януковича про те, що недостатньо обґрунтованим є положення, згідно з якими на операторів державних лотерей не поширюються обмеження, встановлені законодавством, щодо граничних розмірів виплат готівкою, а також дотримання лімітів готівки в касі.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон «Про державні лотереї в Україні» 5 липня.

Читайте також:

У Львові зірвано рекордний для України джек-пот

Дві третини українців вірять в удачу і везіння — опитування


Легалізація азартного бізнесу?

У США зірвано джек-пот на 640 млн доларів

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...