Рада не підтримала ініціативу Литвина про скасування постанови щодо переведення часу

18 жовтня 2011 в 07:55
Верховна Рада не прийняла законопроект №9297 від 17 жовтня 2011 року, поданий спікером Володимиром Литвином, про визнання такою, що втратила чинність, постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України».
exit_DSC0758_clock_chasu_vremya_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За проект постанови проголосували 216 депутатів при необхідних 226.

В.Литвин на погоджувальній раді у понеділок, 17 жовтня, заявив про поспішність рішення щодо скасування переведення часу і закликав скасувати постанову, прийняту парламентом 20 вересня.

Нагадаємо, що 13 жовтня у парламенті було зареєстровано проект постанови №9287-1, автор якого - народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко - пропонує повернути в Україну природний для країни зимовий час, відмовившись згодом від переходу до літнього.

Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», якою скасовано щорічне переведення годинників на зимовий/літній час. Документом передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Проти такого рішення виступив
міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, який надіслав листа голові Верховної Ради Володимиру Литвину з проханням ініціювати перегляд рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу в Україні.

Окрім того, Держкомісія єдиного часу і еталонних частот України звернулася з відкритим листом до прем'єра Миколи Азарова, в якому обґрунтувала недоцільність скасування переходу на зимовий час.

Новини 5 каналу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...