Прокуратура шукає автора фільму «Лук’янівка. Тюрма №1», як ключового свідка (відео)

16 травня 2012 в 13:54
Прокуратура Києва спростувала інформацію про розшук автора фільму «Лук’янівка. Тюрма №1» Костянтина Усова. Правоохоронці нагадали, що у розшук оголошується особа, якій пред’явлено обвинувачення у кримінальній справі, а Усов – ключовий свідок.
usov.jpg
ukrgazeta.com

Прокуратура Києва заявила, що інформація про розшук журналіста Костянтина Усова є «неправдивою та вводять в оману громадськість».

За даними прес-служби Прокуратури Києва слідство у кримінальній справі, порушеній за дорученням Віктора Януковича стосовно фактів зловживання у Київському СІЗО, висвітлених у фільмі Усова «Лук’янівка. Тюрма №1», підходить до завершення.

«Виконано всі слідчі дії, спрямовані на доведення вини обвинуваченого, однак існує необхідність у проведенні ще ряду слідчих дій за участю Усова у якості основного свідка по справі. Підкреслюємо, Усов є ключовим свідком, а ні в якому разі не обвинуваченим. Підтверджуємо, що слідчий органів прокуратури Києва запрошував Усова до прокуратури з намірами отримати важливі свідчення у справі, оскільки свідчення Усова є ключовими для завершення розслідування і направлення справи до суду для розгляду по суті», - повідомили в прокуратурі.

Автора скандального фільму про Лук’янівське СІЗО розшукує прокуратура (документ, відео)

У зв’язку з неможливістю зв’язатися з журналістом, слідчим було направлено листа до редакції телеканалу ТВі, з проханням підтвердити або спростувати інформацію про відрядження журналіста, а також повідомити про можливі дати повернення Усова в Україну з єдиною метою – мати можливість отримати важливі у справі свідчення журналіста.

Прокуратура столиці сподівається, що після повернення в Україну Усов надасть свідчення у справі, оскільки «сам зацікавлений в об’єктивності слідства та прийнятті остаточного і законного рішення у ній».

«Відповідно до ст. 138 Кримінально-процесуального Кодексу України у розшук оголошується особа, якій пред’явлено обвинувачення у кримінальній справі, коли місце її перебування органу досудового слідства невідоме. Відповідно, у розшук Усов не оголошувався і оголошуватися не буде», - обіцяють в Прокуратурі Києва.

Як відомо, у ЗМІ зявилась інформація, що Усова розшукує Прокуратура Києва, і слідчий просить «терміново повідомити» в якій державі перебуває Усов у відрядженні і коли повернеться.

Нагадаємо, у своєму фільмі журналіст Костянтин Усов показав умови утримання ув'язнених Лук'янівського СІЗО. Фільм складається з відеозаписів, які знімали самі ув'язнені на мобільні телефони.

Читайте также:

Ув’язнений втік з Лук’янівського СІЗО, коли охорона спала

Глава пенітенціарної служби: Фільм «Лук’янівка. Тюрма №1» — це фотомонтаж (відео)

Проти журналіста, який показав Лук'янівське СІЗО, збираються порушити кримінальну справу, — Стець

Колишні ув'язнені назвали «показухою» демонстрацію «комфортних умов» у Качанівській колонії (відео)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...