Топ Новини

Програма імені Фулбрайта розраховує на згоду з українським урядом

11 травня 2012 в 14:46
Члена наглядової ради програми «тривожать деякі бюрократичні перепони, які іноді впливають на можливість для вчених та студентів з України і США брати ефективну участь у програмі».
IMG_9126.JPG
ZN.UA

Програма міжнародних наукових обмінів імені Фулбрайта в Україну розраховує на співпрацю і порозуміння з українським урядом. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявила член наглядової ради програми Сьюзан Несс.

«Сподіваюся, що Програма імені Фулбрайта й надалі залишатиметься вагомою в Україні. А для цього нам украй потрібні співпраця та порозуміння з українським урядом і його готовність нам допомагати», - сказала вона.

За її словами, програму в Україні цінують. «Сподіваємося, ми й надалі матимемо змогу підтримувати дуже потужну і помітну присутність цієї Програми в Україні. Я переконана, що її тут цінують. Це відчувається в розмовах із науковцями, студентами, адміністрацією освітніх інституцій», - підкреслила Несс.

Водночас, її «тривожать деякі бюрократичні перепони, які інколи впливають на можливість для науковців та студентів з України і США брати ефективну участь у Програмі».

Програму імені Фулбрайта було засновано у 1947 році з ініціативи сенатора Вільяма Фулбрайта. Вона представлена у 155 країнах, фінансується урядом США. Завдяки Програмі науковці і студенти з усього світу проводять наукові дослідження та навчаються у США, а американські громадяни реалізовують викладацькі, наукові, студентські проекти по всьому світу. За час існування Програми її можливостями скористалося 311 000 осіб. 33 випускники — лауреати Нобелівської премії у різних галузях. В Україні Програма діє з 1992 року. За цей час 800 українських студентів та науковців навчались і реалізовували наукові проекти у Сполучених Штатах. Нашу країну відвідало 400 американських фулбрайтівців.

Детальніше читайте в матеріалі «Сьюзан Несс: «Програма імені Фулбрайта - це набагато більше, ніж публічна дипломатія» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Програма - відкрита для всіх


Ідея сенатора охопила Україну

Грантодавча діяльність в Україні: як казку зробити дійсністю ...


Do you speak English? або Декілька слів про навчання за кордоном

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...