Профільний комітет ВР не схвалив законопроект «Табачника-Азарова»

11 січня 2012 в 18:05
На засіданні Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради відбулося обговорення законопроектів «Про вищу освіту».
kpi_studenti_ploshad_znaniy_protest_tabachniku.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На сьогодні у ВР зареєстровано три проекти закону – від Кабінету міністрів України (№ 9655), досі відомому як законопроект Табачника, № 9655-1 (автори – депутати Арсеній Яценюк і Леся Оробець) і № 9655-2 (оновлений законопроект від депутата Ю. Мірошниченка).

Оскільки останній, третій законопроект ще «не дійшов» до комітету, обговорювалися два документи. Голова комітету М.Луцький та перший заступник міністра освіти Є.Суліма вихваляли міністерський зразок законотворчості, водночас гострій критиці було піддано законопроект Яценюка-Оробець. Зважаючи на те, що на засіданні не були присутні «потрібні» люди, М.Луцький не ризикнув приймати рішення щодо схвалення міністерського законопроекту.

На засіданні комітету ВР не йшлося про експертну оцінку жодного законопроекту. Висновок науково-експертного управління Верховної Ради на проект № 9655 з’явився лише сьогодні, 11 січня. Як зазначається в цьому документі, «поданий документ не може бути підтриманий у запропонованому вигляді».

Стаття Михайла Винницького «У Європу — через МОНМС, або Суперечності законопроектів «Про вищу освіту»», директора Докторської школи Києво-Могилянської академії, містить аналіз законопроектів про вищу освіту, внесених на розгляд парламенту. 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...