Про корупцію київських урядовців Попову буде повідомляти червона лампочка

25 жовтня 2011 в 07:18
За видачею документів у Міському дозвільному центрі (єдиний офіс), який у найближчі дні відкриється в Києві на Дніпровській набережній, стежитиме електронна система.

У новому центрі підприємці зможуть отримати всі необхідні дозволи та довідки, щоб не ходити по кабінетах чиновників. Наступного року, коли з'явиться єдиний держреєстр, сюди за довідками будуть ходити і кияни.

«Як обіцяють, терміни на видачу документів скоротяться, за їх проходженням стежитиме електронна система. Як тільки документ затримається у якого-небудь чиновника, тут же в електронній базі увімкнеться червона лампочка. Це буде видно на комп'ютері у реєстратора і у голови КМДА Олександра Попова. До речі, він живе в сусідньому будинку, і в будь-який час зможе сюди зайти і з'ясувати, у чому затримка», - пише газета «Сегодня».

Зараз у центрі закінчуються останні роботи, будівельники миють вікна, завозять меблі. Всі двері у будівлі прозорі, це зроблено для того, щоб всі бачили, як іде робота. Окрім того, за співробітниками будуть спостерігати відеокамери, а всі розмови з відвідувачами будуть записувати. На 1 поверсі є інформкіоск (термінал), де відвідувачі зможуть зайняти чергу, роздрукувати чек і чекати в сусідній залі, поки їх номер не з'явиться на електронному табло. Тоді вони піднімуться на 2 поверх і підійдуть до столу реєстратора. Також в інформкіоску можна дізнатися, які документи потрібні. У грудні вже з'явиться спеціальний портал «єдиного офісу», де будь-хто зможе завести свою сторіночку і навіть подати документи через інтернет. Реєстратор їх отримає і повідомить, коли прийти за рішенням.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...