Президент НАМНУ вірить в успішну реалізацію медичної реформи

25 травня 2011 в 10:31
Президент Національної академії медичних наук, директор Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзєєва, екс-міністр охорони здоров’я Андрій Сердюк вірить у те, що медичну реформу в Україні вдасться реалізувати.

Про це він заявив в інтерв’ю ZN.UA. «Добре те, що новації починають не в усій країні одночасно, а відпрацьовуватимуть у трьох пілотних областях. З погляду науки — це розумний підхід», - вважає А.Сердюк.

Він розповів, як на одній з нарад мені довелося дискутувати з начальниками ГУОЗ, котрі скаржилися на кадрові проблеми: «У пілотних областях є медичні університети — чому ви не домовитеся про підготовку тих фахівців, яких найбільше потребує медицина вашого регіону? Зробіть так, як ректор столичного медуніверситету В.Москаленко, який оперативно відгукнувся на виклик часу і створив окремий факультет для киян. Ці кадри і працюватимуть потім у муніципальних медичних закладах столиці, про це підписується відповідна угода зі студентами».

«Слід віддати належне — автори програми реформування охорони здоров’я прислухаються до думки фахівців: після того, як на одній з нарад ми згадали про досвід Вознесенська, цим зацікавилися і запросили мера міста, щоб детально все обговорити», - відзначив президент НАМНУ.

 Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв’ю Ольги Скрипник з Андрієм Сердюком.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...