Топ Новини

Правозахисники закликали нову владу Лівії припинити тортури ув'язнених

1 жовтня 2011 в 10:39
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) закликала нову владу Лівії припинити тортури ув'язнених і довільні арешти.
sud_31.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У заяві HRW зазначається, що її представники відвідали 20 пенітенціарних установ у столиці Лівії Тріполі і поспілкувалися з 53 затриманими. При цьому в шести з цих установ затримані розповіли, що їх б'ють і катують електрошоком. На підтвердження своїх звинувачень вони демонстрували шрами. Характерно, що ніхто з цих затриманих так і не постав перед судом.

У заяві HRW зазначається, що після повалення Муамара Каддафі в Лівії за підозрою у співпраці з колишнім режимом були без суду і слідства затримані тисячі людей. Правозахисна організація називає невтішним той факт, що «після всього, що лівійці вистраждали в тюрмах Каддафі, деякі з представників нової влади Лівії і сьогодні піддають людей побиттю і тортурам».

HRW закликала нову лівійську владу якомога швидше подбати про створення ефективної системи органів юстиції, підкресливши, що Перехідна національна Рада Лівії морально зобов'язана, з самого початку продемонструвати народу свою прихильність принципу верховенства права.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...