Попов обіцяє кардинально оновити київський метрополітен

23 вересня 2011 в 18:27
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє, що за півтора-два року рухомий склад столичного метрополітену буде оновлено на 50%. Про це він заявив під час візиту на Крюківський вагонобудівний завод у місті Кременчук, Полтавської області.

 О. Попов повідомив, що Київміськадміністрація розпочала реалізацію масштабної програми оновлення та модернізації рухомого складу громадського транспорту. В рамках програми передбачається суттєве оновлення рухомого складу метрополітену. Угода з реконструкції та модернізації вагонів між Києвом і Крюківським вагонобудівним заводом буде підписана найближчим часом.

За його словами, на реалізацію програми буде витрачено 1,6 млрд грн., з яких гроші міського бюджету - лише третина.

У ході зустрічі глави КМДА з керівництвом Крюківського вагонобудівного заводу обговорювалися питання можливостей заводу з виробництва рухомого складу для "легкого" метро.

"Ми сьогодні дуже зацікавлені в такому виді транспорту. Зокрема, вирішується питання будівництва "легкого" метро на Троєщині, що дозволить вирішити транспортну проблему мешканців масиву вже за 3-4 роки", - сказав голова КМДА.

Особливу увагу О. Попов акцентував на можливості організації спільного виробництва трамвайних вагонів Крюківським вагонобудівним заводом і підприємствами Києва. За словами голови КМДА, Києву важливо розвивати промисловість міста.

Як повідомлялося, раніше начальник КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко заявив, що до 2025 року в Києві планують побудувати 23 станції метро.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...