Топ Новини

Попов хоче зробити з Києва місто-сад

27 жовтня 2011 в 13:34
Сьогодні кияни скаржаться, що зелені стало менше, що міські парки засмічені. Київ треба перетворити на місто-сад. І в Генплані закладена така можливість. Ним передбачено, зокрема, більш ніж на 3 тис. га збільшити площу парків і скверів.
kiev_kyiv_vladimir_MG_3261.jpg
Олександр Шульга, ZN.UA

Про це в своїй статті для ZN.UA пише голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

На думку голови КМДА, розробники проекту Генплану заклали хороший фундамент як для збереження історичного середовища міста, так і для його подальшого розвитку. «Вперше у документі передбачено чітке зонування всієї території Києва із зазначенням «режимів використання» та обмежень для кожної із зон. Зокрема, є пряма заборона на спорудження в історичному ядрі міста висотних будинків, а в охоронних зонах — на нове будівництво», - зазначає він.

А. Попов також підкреслив, що кияни звикли називати місто «вічно молодим», маючи на увазі постійне оновлення архітектурного вигляду. «Але сучасність - це не лише нові будинки зі скла і бетону, - вважає глава КМДА. - Це, в першу чергу, комфортність мешкання. А вона, незважаючи на численні будівництва, далека від бажаної».

Він, зокрема, назвав «ганьбою для європейської столиці» цілі райони без каналізації. Так само, як і переповнені дитячі садки, школи, черги в поліклініках. На жаль, останніми роками в Києві активно будували тільки комерційне житло, а також офісні та торгові центри, - зазначає А. Попов. - За кількістю офісних площ на душу населення ми випереджаємо і Європу, і Америку. А ось за об’єктами соціальної сфери ганебно і хронічно відстаємо. У проекті закладено програму ліквідації такого дисбалансу. І ми налаштовані жорстко контролювати її виконання».

Детальніше читайте в статті О. Попова «Генеральний план збереження унікальності Києва» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...