Польська радіостанція, що образила українок, оштрафована на значну суму

1 серпня 2012 в 06:30
Радіостанція була визнана винною в порушенні пункту 18 Закону про радіо та телебаченні, максимальний штраф за порушення якого становить 50% від щорічної плати за використання частот на мовлення.
online.jpg
unian.net

Голова Національної ради з телерадіомовлення Польщі (KRRiТ) Ян Дворак прийняв рішення оштрафувати на 75 000 злотих (близько 180 000 гривень) радіостанцію Eska Rock, ведучі якої своїми жартами образили українок.

Ранкова програма Poranny WF зі скандальними журналістами Міхалом Фігурськім і Кубою Воєвудським, яка вийшла в ефір 12 червня, була розкритикована ЗМІ Польщі й України. Коментуючи хід Євро-2012, ведучі обговорювали, як "справжній поляк" повинен чинити зі своєю українською хатньою робітницею. Після інциденту радіостанція принесла свої вибачення, закрила програму і звільнила ведучих.

У своєму рішенні, опублікованому на сайті KRRiТ, Дворак зазначив, що коментарі ведучих стали "образливими для українок і жінок в цілому" і могли бути розцінені як "дискримінація за ознакою громадянства і статі" і "заклик до ненависті".

Радіостанція була визнана винною у порушенні пункту 18 Закону про радіо та телебачення, максимальний штраф за порушення якого становить 50% від щорічної плати за використання частот на мовлення.

У разі Eska Rock штраф може скласти 95 000 злотих (близько 230 000 грн.). З яких причин ця сума була зменшена, не повідомляється.

Читайте також:

Польським ведучим, які образили українок, світить по три роки в’язниці

Журналісти польського радіо у прямому ефірі вибачилися перед українками за образливі жарти

Німецький таблоїд вибачився перед Україною за «країну повій»

Рейтинг міст з найкрасивішими жінками: «москвички блакитноокі богині, а українки — справжня фантастика»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...