Політолог пояснив, навіщо владі знадобився закон про гомосексуалізм

6 жовтня 2012 в 07:44
Зміст закону про заборону «пропаганди гомосексуалізму» - у відволіканні уваги від проблем у країні. «А про що ще говорити напередодні виборів партії влади?»
homoseks.jpg
kharkov.comments.ua

Науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань вважає політтехнологією прийняття законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму.

«Чому він був прийнятий саме зараз? А про що ще говорити напередодні виборів партії влади? Про мову вже відіграли. Все це відволікає увагу. Це, так би мовити, політтехнологія», - сказав він.
 
Гарань зазначив, що основна проблема у відносинах України з ЄС - це відсутність верховенства права і те, що Україна стає недемократичною країною.
 
«А проблема сексуальних меншин - це невелика проблема на цьому тлі. Її можна вирішувати поступово. Це ж не є проблемою, від якої залежить, чи станемо ми членами ЄС чи ні», - сказав він.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада України 2 жовтня проголосувала в першому читанні за законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір).
 
Автори законопроекту пропонують доповнити статтю Кримінального кодексу про покарання за ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства, жорстокості, расової та національної чи релігійної нетерпимості і дискримінації, положенням про такі дії щодо поширення гомосексуалізму. У разі прийняття цього закону його порушення буде каратися штрафами і тюремним ув'язненням до 5 років.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...