Після журналістських розслідувань журналістів «Крим сьогодні» не пускають до міськради

30 серпня 2011 в 11:02
Колектив редакції газети «Крим сьогодні» з міста Саки заявляє про тиск з боку місцевих органів влади.

26 серпня депутати Сакської міської ради не пустили журналіста газети «Крим сьогодні» на засідання сесії. На підставі прийнятого депутатами рішення, співробітники приватної охоронної фірми не допустили журналіста до зали засідань.

«У місті Саки склалася ситуація жорсткої цензури і тотального тиску на незалежну газету "Крим сьогодні"», - йдеться у прес-релізі видання.

Серед прикладів перешкоджання професійній діяльності колектив редакції згадує як неодноразові видалення їх журналістів із зали засідань міської ради, так і відмову реєструвати інформаційні запити газети без пояснень причин відмови.

Окрім того, сакський міський голова був ініціатором знесення будинку, в якому розміщувалася редакція видання.

«За результатами проведених газетою розслідувань і наступних звернень до правоохоронних та контролюючих органів порушено 5 кримінальних справ, виявлено нестачу бюджетних коштів на суму понад 1 млн гривень», - йдеться у зверненні колективу.

Секретар Сакської міської ради Сергій Гнатюк у коментарі повідомив, що журналіста газети «Крим сьогодні» не було допущено на засідання сесії міської ради за порушення ним порядку акредитації.

Ст. 26 Закону України «Про інформацію» свідчить, що «відсутність акредитації не може бути підставою для відмови в допуску журналіста, працівника засобу масової інформації на відкриті заходи, які проводить суб'єкт владних повноважень».

Нагадаємо, міжнародна журналістська організація «Репортери без кордонів» висловила стурбованість щодо свободи слова в Україні, а саме - щодо результатів цифрового конкурсу в Україні і в листі закликала голову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимира Манжосова провести чесний і відкритий розподіл цифрових частот.

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...