Топ Новини

Підприємство Міноборони застрайкувало через зміну керівництва

14 березня 2012 в 13:54
Невдоволення співробітників концерну «Військторгсервіс» викликало звільнення директора, який очолював підприємство з 2005 року.
minoborony.jpg
segodnya.ua

14 березня співробітники державного концерну «Військторгсервіс» оголосили сидячий страйк через зміну керівництва підприємства.

Як повідомило ZN.UA інформоване джерело на підприємстві, невдоволення співробітників викликало звільнення директора концерну «Військторгсервіс» Петра Пукіра, який очолював підприємство з 2005 року.

Наказ про зміну керівника «Військторгсервіс» підписав міністр оборони Дмитро Саламатін. Замість Пукіра на посаду глави концерну було призначено заступника голови Департаменту надлишкового майна та земель Міноборони Олеся Іващенка.

Представники Міноборони провели зустріч з профкомом підприємства, однак страйк припинено не було.

Нагадаємо, концерн «Військторгсервіс» є правонаступником Головного управління торгівлі Тилу Міністерства оборони України. У діяльність концерну входить постачання Збройним силам України товарів і послуг, не передбачених централізованим постачанням.

Також концерн займається забезпеченням матеріальних і культурних потреб військовослужбовців, організацією їхнього відпочинку та оздоровлення, наданням побутових, оздоровчих та готельних послуг.

Концерн має свою ринкову нішу у торгівлі, готельній індустрії, сфері послуг і навіть у ресторанному бізнесі. На підприємстві працюють близько 4 тис. осіб.

Читайте також:

Високопоставленого чиновника Міноборони упіймали на хабарі у 120 тис. грн

Саламатін обіцяє не звільняти «професіоналів» з Міноборони

У найближчі п'ять років обсяги замовлень «Укрспецекспорту» складуть $ 5 млрд, - Саламатін

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...