Під Києвом «прорвало» станцію аерації

17 січня 2012 в 07:27
Сьогодні, 17 січня, о 0:30 на території Бортницької станції аерації (БСА), а саме на самопливному Лівобережному колекторі діаметром 3000 мм поряд з насосною станцією першого підйому стався провал розмірами 10 на 10 м та глибиною 8 м, повідомляє прес-служба ПАТ «АК«Київводоканал».

Для здійснення першочергових заходів по ліквідації аварії стічні води переведено з Новодарницького на Позняківський колектор. Для локалізації провалу задіяні аварійні бригади департаменту експлуатації каналізаційного господарства, зокрема фахівці дільниці колекторів глибокого закладання.

Крім  того, розпочав роботу оперативно створений  штаб по ліквідації аварійної ситуації у складі провідних технічних  фахівців на чолі з Головою правління  ПАТ «АК «Київводоканал» Валерієм Ченчевим.

На  місці провалу працює електротехнічна лабораторія технічного департаменту Київводоканалу для з’ясування способів усунення аварії та необхідних для цього ресурсів.

«Слід  зауважити, що ПАТ «АК «Київводоканал» неодноразово інформував про катастрофічну ситуацію, пов’язану зі зношеністю каналізаційної системи, та необхідністю модернізації, особливо у частині єдиної на все місто Київ очисної станції – Бортницької станції аерації», - ідеться у повідомленні комунальників.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...