Палестина дозволила ексгумувати тіло Ясіра Арафата, щоб перевірити чутки про його отруєння

4 липня 2012 в 12:40
Вчені провели дослідження різних речей Арафата і виявили, що на його одязі, а також у виділеннях, поті, крові та сечі був підвищений вміст радіоактивного елемента полонію-210, що і могло стати справжньою причиною раптової смерті палестинського лідера. Ексгумація допоможе підтвердити або спростувати цю теорію.
arafat.jpg
tsn.ua

Голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас розпорядився провести ексгумацію тіла колишнього палестинського лідера Ясіра Арафата на тлі повідомлень про його можливе отруєння полонієм.

«Немає ніяких релігійних або політичних причин заборонити розслідування або ексгумацію», - заявив представник Махмуда Аббаса Набіль Абу Рудейна, зазначивши, що глава ПНА також дав вказівку слідчому комітету звернути увагу на звіт міжарабського телеканалу «Аль-Джазіра» про обставини смерті Ясіра Арафата.

Раніше головний палестинський парламентер Саїб Ерекат закликав провести міжнародне розслідування причин смерті колишнього палестинського лідера.

Як повідомлялося, вчені з швейцарського Інституту радіофізики в Лозанні в рамках журналістського розслідування «Аль-Джазіри» провели дослідження різних речей Арафата і виявили, що на його одязі, а також у виділеннях, поті, крові та сечі був підвищений вміст радіоактивного елемента полонію-210 , що і могло стати справжньою причиною раптової смерті палестинського лідера.

У зв'язку з цим вдова покійного палестинського лідера Суха Арафат вимагає від палестинської влади дати дозвіл ексгумувати тіло Ясіра Арафата, щоб з'ясувати правду.

Колишній палестинський лідер помер у листопаді 2004 року у госпіталі під Парижем після раптової хвороби. Тоді французькі лікарі відмовилися називати причину смерті, посилаючись на норми, що захищають недоторканність приватного життя.

Чутки про можливе отруєння Ясіра Арафата агентами ізраїльського «Моссада» з'явилися практично одночасно з його смертю. За життя він пережив кілька замахів з боку ізраїльських спецслужб.

Читайте також:

Ясіра Арафата могли отруїти полонієм

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...