Опитування: Українці вірять у дружбу між чоловіком і жінкою

31 жовтня 2011 в 18:07
Близько 2/3 населення України дотримуються думки, що дружба між чоловіком і жінкою можлива, про що свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group.
ludi_devushki_vishivaka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (111).jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з результатами дослідження, в можливість дружби між чоловіком і жінкою вірять 61% українців, протилежну точку зору висловлюють 31% респондентів. З тим, що жіночої дружби не існує, не згодні 67% українців і, навпаки, згодні з тим, що дружба - справа чоловіча, 23% українців.

Українці заявляють, що своїми друзями можуть назвати двох людей (18%). Трьох людей за своїх друзів вважає 13% опитаних, п'ятьох - 9,5%, 7% респондентів стверджують, що дружать з десятьма. При цьому 14% вважають, що у них немає друзів, і складно було відповісти на питанням про кількість своїх друзів кожному десятому респонденту.

Найбільше серед нинішніх друзів українці називають друзів з юності (36%), потім друзів, які з'явилися в зрілому віці (34%) і на третьому місці друзі дитинства (20%). Лише 5% українців заявляє, що у них більше друзів, з якими потоваришували нещодавно (не більше 5 років тому) і стільком же респондентам (5%) складно відповісти.

Українці найчастіше зустрічаються зі своїми друзями 1-3 рази на місяць (26% респондентів), приблизно раз на тиждень зустрічаються 19%, кілька разів на тиждень 16% і практично кожен день 14% українців. Декілька разів на рік зі своїми найближчими друзями зустрічаються 13% українців, один раз на рік - 2% респондентів і у 8% буває по-різному.

Щодо дружби на робочому місці думка українців розділилася на дві частини: 50% виступає за дружбу, коли один з друзів начальник, а другий його підлеглий, інша частина респондентів (41%) проти такої дружби. Не змогли відповісти на питання 9% респондентів.

З твердженням, що справжнього друга пізнаєш не в біді, а в радості, згодні 42% українців, не згодні - 51%.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...