Топ Новини

Опитування: Половина жителів України цікавляться подіями в Росії

30 листопада 2011 в 16:54
Половина жителів України проявляють інтерес до подій у Росії в інтерпретації ЗМІ, свідчать результати опитування компанії Research & Branding Group.

 

Згідно з даними, кожний другий (51%) житель України цікавиться подіями в Росії і постійно стежить за ними, а кожен четвертий (26%) проявляє до подій в Росії ситуативний інтерес. 21% українців стверджують, що не цікавляться і ніколи не стежать за подіями в Росії.
 
У регіональному розрізі постійний інтерес до подій у сусідній країні більше проявляється у жителів південного сходу України (57%), а також серед респондентів старшого віку (57%).
 
Велика частина українців в цілому позитивно оцінюють характер подачі інформації про події в Росії українськими ЗМІ: 27% - як в цілому об'єктивний і 41% - як зважений і об'єктивний щодо окремих подій, політичних лідерів і сил.
 
Характер подачі інформації про події в Україні російськими ЗМІ українці оцінюють переважно позитивно: третина (36%) - як об'єктивний щодо окремих українських подій, лідерів, сил і 21% - як в цілому зважений і об'єктивний.
 
Оцінка характеру подачі інформації про події в Росії українськими ЗМІ не відрізняється залежно від регіону проживання респондентів, тоді як оцінка характеру подачі інформації про події в Україні російськими ЗМІ має регіональні відмінності: жителі південно-східних областей (25%) частіше, ніж жителі Західної України (16%) повністю позитивно оцінюють характер освітлення українських подій російськими ЗМІ.
 
У період з 27 жовтня по 7 листопада 2011 року компанія Research & Branding Group провела дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до інформаційної складової українсько-російських відносин. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24 областях України та АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 осіб. Очікувана середня похибка вибірки становить 2,2%.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...