Топ Новини

ООН: Питання захисту дітей має стати частиною адмінреформи в Україні

27 травня 2011 в 06:59
Україна наразі проходить через процес адміністративної реформи. ЮНІСЕФ нагадує і уряду, і громадським організаціям про те, що ситуація з дітьми також є частиною цього порядку денного, і це не випадкова, а центральна тема в цьому питанні.
biblioteka_deti_092.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявила спеціальний представник генерального секретаря OOH з питань насильства над дітьми Марта Сантос Паїс. 

Оцінюючи ситуацію з захистом прав дітей в Україні, вона зазначила: «З чимось у вас справи були цілком добрі. Наприклад, у вашій країні є досить серйозне розуміння проблем дитинства, є експерти, які добре знають питання і, відповідно, сформована досить грамотна політика щодо захисту прав дітей. Україна зробила  серйозні кроки в цьому напрямку, включаючи ратифікацію важливих міжнародних договорів, зокрема Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції, дитячої порнографії та Конвенцію про права людей з обмеженими можливостями, а також Факультативний протокол до неї. Ми підтримуємо підписання цих договорів і сподіваємося, що за цим послідує їх імплементація в національне законодавство». 
 
Водночас, за словами представника ООН, не потрібно забувати про те, що для підтримки політики щодо захисту прав дітей потрібні серйозні ресурси як на державному, так і на регіональних рівнях. 
 
«Дуже важливо мати хорошу координацію між задіяними міністерствами, щоб планувати заходи, які йдуть на користь дітям. На жаль, реформі не передувало прийняття чіткого плану щодо делегування повноважень і функцій, пов'язаних із захистом дітей. Існує також потреба в зборі даних, у реальній оцінці просування адмінреформи та інформування про це уряду задля того, щоб у цьому процесі не були втрачені інтереси дітей, а також існуючий професійний і технічний потенціал», - підкреслила представник генсека ООН. 
 
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Алли Котляр з Мартою Сантос Паїс.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...