Олександр Попов уникає зустрічей з главою Єврейської громади Києва

1 червня 2012 в 19:07
Керівник КМДА вже більше півроку не знаходить можливості зустрітися з главою Єврейської громади Києва Александером Левіним і з головним рабином України Моше Асманом для вирішення конфлікту навколо будівництва Єврейського общинного центру.
popov_MCHS_088.JPG
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов більше півроку не знаходить можливості зустрітися з главою Єврейської громади Києва Александером Левіним для вирішення конфлікту навколо ділянки землі в Солом'янському районі столиці, на якій планується спорудити Єврейський общинний центр.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив глава Єврейської громади Києва та президент Всесвітнього форуму російськомовного єврейства Александер Левін.

За його словами, коли 25 квітня ц.р. урочисто закладався перший камінь майбутнього общинного центру, в церемонії брали участь відомі політики.

«Однак жодного з високопосадовців української влади там не було, хоча ми всіх їх запрошували — президента Віктора Януковича, спікера Володимира Литвина, віце-прем’єра Сергія Тігіпка, голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова», - розповів Александер Левін.

«До речі, керівник КМДА вже понад півроку не знаходить можливості зустрітися не тільки зі мною, а й із головним рабином України Моше Асманом. Більше того, від нас вимагають оформити наше прохання про зустріч через МЗС, і зовсім не зрозуміло, до чого такі формальності», - зазначив він.

«Крім того, щойно після прийняття рішення про будівництво общинного центру розпочалися процеси з його реалізації, ділянка та проект стали об’єктом прискіпливого упередженого інтересу з боку міських чиновників. Упродовж останнього місяця, з початком будівництва, міська влада Києва вдалася до спроб відібрати ділянку через суд під комерційні інтереси невідомого замовника, використовуючи як інструмент величезну суму позову», - заявив глава Єврейської громади Києва.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю голови Єврейської громади м. Києва та президента Всесвітнього форуму російськомовного єврейства Александера Левіна.

Читайте також:

Господарський суд Києва в «строго закритому режимі» намагається відібрати землю, виділену під общинний центр


В Ізраїлі поставлять пам'ятник воїнам Червоної Армії

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...