Топ Новини

Одеські чиновники вкрали і віддали під забудову півгектара дендропарку

27 травня 2011 в 12:09
Чиновники одеського Держкомзему вкрали, а міськрада віддала під забудову двох 15-поверхових секцій житлового будинку з підземними паркінгами територію дендропарку «Перемога» розміром 0,52 га.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

Згідно з повідомленням, встановлено, що при виготовленні технічної документації зі встановлення меж парку-пам'ятника садово-паркового мистецтва дендропарку «Перемога» посадовими особами філії державного підприємства Держкомзему Україні шляхом внесення заздалегідь неправдивих відомостей зменшено територію дендропарку на 0,52 га.

Надалі залишок території парку за рішенням Одеської міської ради було надано в оренду вищого навчального закладу міста для будівництва двох додаткових 15-поверхових секцій житлового будинку з підземними паркінгами.

Протиправними дії посадових осіб державі завдано збитків на суму 2,3 млн грн.
 

Прокурором міста винесено протест на незаконне рішення Одеської міської ради, а прокурором Малиновського району Одеси порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки - від 7 до 10 років позбавлення волі) і ч.2 ст.366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки - від 2 до 5 років позбавлення волі) КК України.

Досудове слідство у справі триває.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...