Топ Новини

На знесенні «Троїцького» біля НСК «Олімпійський» заробили зайвий мільйон доларів

20 вересня 2011 в 06:55
Головне управління капбудівництва КМДА вимагає зменшити на 7,866 млн грн. (еквівалент $1 млн) вартість робіт з демонтажу торгово-розважального центру «Троїцький» біля НСК «Олімпійський».

Головне управління капітального будівництва КМДА домагається від компанії «Київметробуд» і компанії «Юджин» підписати додатковий договір до раніше укладеної угоди про демонтаж недобудованого торгово-розважального комплексу «Троїцький».

Влада столиці наполягає на зменшенні вартості робіт і аргументує свої вимоги тим, що ціна, визначена у початковій редакції договору, є завищеною.

У висновку комунального підприємство «Київекспертиза», було виявлено завищення вартості від розбирання конструкцій і тимчасових споруд на загальну суму 7,856 млн грн.

У результаті Головне управління капбудівництва Київської міської держадміністрації звернулось до суду з позовними вимогами про зменшення «Київметробудом» початкової ціни робіт за договором на величину завищеної вартості робіт.

Метробудівці подали клопотання про призначення у справі судової експертизи.

Нагадаємо, демонтаж ТРЦ «Троїцький», будівництво якого велося біля НСК «Олімпійський», де пройдуть фінальні ігри Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, було однією з ключових вимог УЄФА.

У 2008 році європейські спортивні чиновники заявили про неможливість проведення на НСК «Олімпійський» матчів Євро-2012, якщо не буде встановлено безпеку уболівальників та їх вільне переміщення на площі перед стадіоном. На демонтаж ТРЦ з київського бюджету було виділено 28 млн грн.

Замовником будівництва ТРЦ «Троїцький» виступала компанія «Юджин», що входить до сфери інтересів бізнесмена Вадима Новинського. Будівельні роботи та демонтаж виконувала компанія «Київметробуд».

За матеріалами: Дело
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...