Топ Новини

На відновлення шахти ім. Бажанова держава не дала ні копійки

7 жовтня 2011 в 06:58
На шахті ім. Бажанова ДП «Макіїввугілля», що постраждала в результаті липневої аварії, обсяги відновлювальних робіт уже виконано на 1 млн 700 тис. гривень, але шахтобудівники ще не отримали ні копійки за свою працю. Про це повідомили у профспілці працівників вугільної промисловості України.
makeevka_shahta_.jpg
kmu.gov.ua

«Сьогодні шахтобудівники знову зіткнулися зі зростанням заборгованості з заробітної плати, у підприємств немає можливості в повному обсязі виконувати соціальні гарантії і зобов'язання перед трудовими колективами. А обіцяні бюджетні кошти так і не вийшли з київських рахунків, що ще більше «підігріло» невдоволення людей», - заявив голова Донецької шахтобудівної територіальної організації Укрвуглепрофспілки Володимир Лащенко.

При цьому шахтобудівники повністю виконують покладені на них обов'язки. Відповідно до затвердженого Міненерговуггіллям графіка виконані аварійно-відбудовні роботи у скіповому стовбурі після пожежі на шахті «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» і ціла низка не врахованих проектно-кошторисною документацією необхідних робіт, а борг у 3 млн 200 тис. гривень досі не погашений. ТОВ «Шахтобудівельне компанія «Донецькшахтопроходка» за рахунок власних коштів, що надходять від будівництва інших об'єктів, насилу виплачує заробітну плату та відрядження шахтобудівникам та інженерно-технічним працівникам, зайнятим на «Межирічанській», але їх не компенсують.

«Шахтобудівники не хочуть знову отримати багатомісячні борги із зарплати. Вони вимагають гідної оплати витрачених сил. І єдина на сьогоднішній день можливість вирішити ці проблеми державним шахтобудівельним підприємствам - своєчасне виділення бюджетних коштів», - підкреслив профспілковий лідер.

Нагадаємо, 29 липня о 9:40 у Макіївці Донецької області на поверхні шахти ім. Бажанова ДП "Макіїввугілля" сталося руйнування наземної частини стовбура клітьового підйому - пристосування для підйому-спуску людей і вантажу, заввишки - 65 метрів. Загинули 11 людей.

За результатами перевірки комісія запропонувала головного інженера, старшого механіка і виконуючого обов'язки старшого механіка «Шахти ім. В.М.Бажанова» звільнити від займаних посад. Головному механіку, головному маркшейдеру, директору «Шахти ім. В.М. Бажанова» і технічному директору ДП «Макіїввугілля» оголосити догани. Гендиректору «Макіїввугілля» також доручено розглянути питання відповідальності інших посадових осіб, причетних до аварії і тих, хто допустив невиконання своїх посадових обов'язків.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...