На станції Дарниця навесні відкриють депо з обслуговування швидкісних електричок

14 грудня 2011 в 12:23
Навесні на станції Дарниця у Києві буде введено в експлуатацію сучасний високотехнологічний центр (депо) з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропотягів.

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», у даний час Державна адміністрація залізничного транспорту в рамках підготовки до Євро-2012 продовжує роботи з будівництва депо. Вже розроблено техніко-економічне обґрунтування будівництва, укладено угоду на виготовлення проектно-кошторисної документації, розроблено перелік обладнання для облаштування цехів депо.

Окрім того, вже звільнено побутове приміщення ст.Дарниця для реконструкції та капітального ремонту під навчальний центр локомотивних бригад. Також видано накази начальників залізниць щодо добору локомотивних бригад і стюардів для обслуговування міжрегіональних електропотягів.

Високими темпами ведуться і будівельні роботи. Зокрема, виконується демонтаж будівель і споруд, розробка котловану та закладання фундаментів будівель цехів. Виконується винесення мереж зв'язку та енергопостачання. Тривають роботи із закладання фундаментів під колії ремонтно-екіпірувального цеху.

Нагадаємо, перші потяги виробництва Hyundai Rotem прибудуть до України вже в кінці лютого 2012 року. А навесні вони почнуть курсувати між містами, що приймають Євро 2012.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...