На схилах Дніпра поряд із вертолітним майданчиком для Януковича побудують ще 13 об'єктів

14 травня 2012 в 15:37
Влада Києва видала дозволи на будівництво на Парковій дорозі готелів, ресторанів, офісів, паркінгів та тенісного клубу.
vertolet-kiev_bazarua.net.jpg
bazarua.net

Тимчасова контрольна комісія Київради з вивчення ситуації, що склалася навколо забудови Паркової дороги, заявляє про наміри різних компаній побудувати 14 об'єктів на дніпровських схилах у Києві. Про це повідомив депутат Київради від фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Олександр Бригинець.

За словами депутата, на сьогодні 14 компаніям видані містобудівні умови і обмеження забудови на Парковій дорозі.

Зокрема, компанії «Амадеус Ко» надана земділянка 2,183 га на Парковій дорозі під будівництво вертолітного майданчика для президента Віктора Януковича з граничною забудовою ділянки у 40%.

Вертолітний майданчик для Януковича будують люди, що продали «вишку для Бойка»

Гранична висота будівлі не визначена, і, згідно з рішенням, визначиться «технологічною необхідністю, обумовленою завданням на розміщення інженерно-транспортного комплексу».

Компанії ТОВ «Астера-С» надано земельну ділянку на Парковій дорозі, 6-10 під будівництво готельно-адміністративно-розважального комплексу з наземним і підземним паркінгами.

ДУС отримала земельну ділянку на Парковій дорозі, 3-5-7 в експлуатацію та обслуговування нежитлових приміщень, компанія «Атіка» отримала ділянку на Парковій дорозі, 3 під спортивно-оздоровчий комплекс, компанія «Курені» - ділянку на Парковій дорозі, 4 під будівництво готельно-ресторанного комплексу.

КП «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» виділили ділянку на Парковій дорозі, 8-Б під будівництво будівель підприємства, Печерському райраді - для будівництва дитячого майданчика та гостьової автостоянки.

ТОВ «Шевченко, Дідковський і Партнери» отримали землю під будівництво офісно-спортивного комплексу, ТОВ «Ведмідь» - під будівництво тенісного клубу, ТОВ «Альянс-Центр» - під будівництво ресторану.

Дочірня компанія НАК «Нафтогаз» отримала землю на Парковій дорозі, 3/5, 7 під адміністративно-офісний будинок, компанія «Курені» - ділянку на Парковій дорозі, 4 під реконструкцію ресторану і гостьову автостоянку, ТОВ «Гранд Буд» - на Парковій дорозі , 4 під будівництво готельно-розважального комплексу з підземним паркінгом, компанія «Профіль» - на Парковій дорозі, 16 під реконструкцію існуючого ресторанного комплексу.

Читайте також:

Урядова комісія не побачила порушень у знесенні будівель на Андріївському узвозі


«Вишка Бойка» спливла біля Аскольдової могили

Вниз по Андріївському — у прірву

Громадські рейдери як пляма на репутації нової київської влади

Реставрація

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...