МЗС просить українців утриматися від поїздок до Таїланду

20 жовтня 2011 в 12:49
Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України тимчасово, до кінця жовтня, утриматися від поїздок до Таїланду, де ситуація з повенями набуває серйозного характеру. Про це повідомив керівник прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров.

За даними посольства України у Таїланді, значна кількість дощових опадів, які пройшли у королівстві Таїланд в кінці вересня - на початку жовтня, призвели до погіршення ситуації з повенями у північних і північно-східних провінціях країни, набуваючи загальнонаціональних масштабів.

Підтопленими залишаються промислові райони Таїланду у 20 провінціях, серед яких найбільше постраждали: Утай Тані, Чай Нат, Лоп Бурі, Сінг Бурі, Анг Тон, Аюттая, Накхон Саван, Чачоєнгсао, Патум Тані і Нотабурі. У результаті повеней постраждало більше 14 тисяч підприємств, без роботи залишилося близько 700 тисяч осіб.

Кількість жертв становить 300 осіб, матеріальний збиток оцінюється орієнтовно у 30 млрд доларів США.

В результаті повені і виходу з берегів річки Чао Прая затоплено низку історичних та туристичних об'єктів м.Аюттая, розташованого у близько 100 км на північ від столиці Таїланду.

Зберігається небезпека затоплення столиці Таїланду – міста Бангкок. На даний момент від підтоплення різного ступеня серйозності страждають п'ять районів столиці. Жителям ще семи районів рекомендовано часткову евакуацію.

Урядом Таїланду вживається комплекс загальнонаціональних заходів, спрямованих на протидію і подолання наслідків повені у країні. Оголошено про евакуацію населення у найбільш критичних районах, які страждають від стихії, і створення місць тимчасового притулку для потерпілих.

У посольстві України в королівстві Таїланд, громадян України серед постраждалих в результаті повені немає.

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...