Топ Новини

МЗС пояснив, що візовий відділ посольства Італії продовжує видачу ділових і туристичних віз

17 липня 2012 в 17:26
Щодо видачі віз громадяни України можуть звертатися до візового відділу посольства Італії в Україні, який продовжує свою роботу і "робитиме все можливе для забезпечення належного прийому документів та видачі віз подорожуючим українцям".
viza.jpg
tsn.ua

Візовий відділ посольства Італії в Україні продовжує видавати туристичні та ділові візи для українців, затримка з оформленням таких віз зафіксована тільки у візовому центрі в Києві, повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

"Інформація, поширена ЗМІ про те, що Італія призупинила видачу ділових і туристичних віз громадянам України, є неточною і вимагає коректування. Затримка в отриманні туристичних віз існує, але це стосується тільки візового центру, з яким працює посольство Італії", - розповів секретар МЗС Україна Олександр Дікусаров.
 
Він пояснив, що з приводу видачі віз громадяни України можуть звертатися до візового відділу посольства Італії в Україні, який продовжує свою роботу і "робитиме все можливе для забезпечення належного прийому документів та видачі віз подорожуючим українцям".
 
Дікусаров повідомив, що за інформацією сайту посольства Італії в Україні, для подачі документів на отримання візи громадянину України необхідно звернутися до віконець візового відділу консульської канцелярії в дні згідно з графіком прийому або в візовий відділ посольства Італії в Україні або в візовий центр Італії.
 
Водночас на сайті посольства Італії в Україні зазначається, що звернення до послуг візового центру Італії не є обов'язковим. "Тому важливо розуміти, що громадяни України можуть звертатися безпосередньо до посольства Італії в Україні для отримання візи", - сказав прес-секретар МЗС.
 
Крім того, за його словами, у вівторок відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України з послом Італії в Україні. Сторони, зокрема, обговорили питання видачі віз громадянам України.
 
"Італійська сторона запевнила нас, що робитиме все для видачі віз українцям своєчасно, відповідно до графіка", - підкреслив Дікусаров.
 
Він також навів статистичні дані з видачі віз посольством Італії в Україні: у 2011 році було видано на 2 тис. віз більше, ніж у 2010-му, загальна цифра склала 45 тис. віз, половину з них видано безкоштовно.
 
"Ми запевняємо, що ми і надалі будемо тримати цю ситуацію на контролі, але важливо для громадян розуміти, як вони повинні подавати свої документи і куди вони можуть подавати", - зазначив Дікусаров.
 
Як повідомляється на сайті візового центру Італії в Києві, консульство Італії в Києві припинило видачу туристичних та бізнес-віз громадянам України через надмірне збільшення кількості заявок.
 
17 липня ввечері на сайті візового центру Італії в Києві з'явилася інформація про те, що візовий відділ посольства Італії "продовжує в звичайному режимі приймати прямі заявки на подачу візових клопотань і задовольняти вже подані заявки на всі типи віз відповідно до графіка призначених премії".
 
"Що стосується товариства VMS, уповноваженого на правах аутсорсінг збирати запити на отримання візи до Італії, повідомляємо, що у зв’язку з постійним збільшенням кількості запитів на туристичну візу для в’їзду до нашої країни (що досягло піку протягом останніх тижнів), дата подання документів до VMS на отримання даного типу візи може бути призначена менш своєчасно та на більш довгий період порівняно зі звичайними строками подання", - наголошується в повідомленні.
 
"Заявників було своєчасно попереджено та було рекомендовано звертатися до товариства VMS набагато раніше запланованої дати виїзду", - підкреслюють у візовому центрі Італії.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...