Московський суд заборонив геям з майбутнього проводити паради секс-меншин

7 червня 2012 в 13:12
Московський міський суд заборонив гей-паради на найближчі сто років - з березня 2012 по травень 2112. Організатори цих акцій вирішили оскаржити у Страсбурзі заборону на майбутні гей-паради.
gej.jpg
liveinternet.ru

Мосміськсуд визнав законним рішення про відмову погоджувати борцям за права секс-меншин гей-паради у столиці на сто років вперед.

«Мосміськсуд відхилив апеляційну скаргу на рішення Тверського районного суду столиці, який визнав законними заборони урядом Москви публічних акцій гей-параду на найближчі сто років - з березня 2012 по травень 2112», - сказав організатор цих акцій Микола Алексєєв.

Він також заявив, що має намір оскаржити винесене рішення у президії Мосміськсуду, а потім звернутися до Європейського суду з прав людини.

Читайте: Європейський суд з прав людини визнав незаконними відмови влади Москви у проведенні гей-парадів

Як пояснив Алексєєв, в минулому році активісти руху, «скориставшись лазівкою в законодавстві, яка не встановлює максимальні терміни для узгодження культурно-масових акцій у столиці», подали в московську мерію заявки на затвердження відразу 102 гей-парадів в період з 2012-го по 2112 рік.

За задумом організаторів, усі ці акції повинні були пройти на Болотній площі у Москві.

«У відповідь ми отримали лист з посиланням на норму закону, що регламентує проведення культурно-масових акцій у столиці. Ні згоди, ні відмови ми не отримали, хоча закон зобов'язує дати їх нам у 15-денний термін», - сказав Алексєєв.

За його словами, на отримання дозволів організатори гей-парадів і не сподівалися, розраховуючи лише отримати привід для звернення до Європейського суду з прав людини.

«Нам щоразу відмовляють, але у Страсбурзі ці рішення визнаються незаконними. Але час минає, і ми просимо про нову акцію, і нам знову відмовляють. Цього разу ми вирішили оскаржити у Страсбурзі заборону на майбутні гей-паради», - додав лідер гей-спільноти.

Алексєєв у четвер сплатив перший в історії Санкт-Петербурга адміністративний штраф у розмірі п'ять тисяч рублів на підставі закону про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх, повідомив офіційний сайт гей-спільноти.

Читайте також:

У Петербурзі пройшов перший у Росії погоджений гей-пікет


Гей-парад у Києві так і не відбувся, його вирішили перенести і «засекретити»

В центрі Києва невідомі розгромили виставку, присвячену гей-сім'ям

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...