Могилянка подала на міністерство Табачника до суду

28 серпня 2011 в 13:23
Національний університет «Києво-Могилянська академія» звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з приводу несправедливого розподілу місць державного замовлення на 2011/2012 н.р., що має дискримінаційний характер та наносить шкоду інтересам держави.
Mogilyanka_003.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«НаУКМА вважає, що теперішнє керівництво МОНМС розподіляє державне замовлення всупереч державним інтересам, вкрай суб’єктивно, непрозоро і непрофесійно, зокрема не зважаючи на критерій якості освітніх послуг. Така практика використання державних ресурсів зазвичай межує з корупційними діями й відповідно характеризує політику теперішнього міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника», - пише у своєму блозі президент НаУКМА Сергій Квіт.

«Важливо, що цей позов має на меті не лише захистити права НаУКМА, але також відстояти громадський (публічний, суспільний) інтерес, який полягає у забезпеченні справедливого, прозорого і професійно обґрунтованого розподілу державного замовлення на підготовку фахівців», - наголосив С.Квіт.

У позові НаУКМА наводить приклади тих напрямів і спеціальностей, які були найбільш дискриміновані цього року і які водночас є унікальними чи належать до одних з найкращих за якістю підготовки в Україні. Мова йде про маґістерську програму з журналістики, для якої державне замовлення було повністю скасовано, бакалаврські програми з права (скорочення державного замовлення відбулося на 50%, залишилося 15 місць), філософії (скорочення склало 50%, залишилося 10 місць), економічних наук (скорочення відбулося на 43%, зокрема фінанси і кредит - 12 місць).

Інтереси Національного університету «Києво-Могилянська академія» у суді представляє адвокатська фірма ЛББК, в якій працюють викладачі й випускники НаУКМА.

Нагадаємо, що Києво-Могилянська академія - другий за популярністю вищий учбовий закладУкраїнисеред найкращих абітурієнтів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...