Младіч погрожує голодуванням

6 червня 2011 в 09:46
Екс-військовий лідер боснійських сербів Ратко Младіч, що знаходиться у Міжнародному трибуналі у колишній Югославії, погрожує розпочати сухе голодування у разі, якщо йому не буде надано необхідну медичну допомогу.
mladich.jpg
srpska.ru

 «Я зробив помилку у житті, не покінчивши з собою і не засудивши сам себе. Оскільки тепер вже я перебуваю тут, я прошу, щоб ви негайно виконали мої вимоги і надали мені адекватну медичну допомогу, дозволили зустрічі з родиною - дружиною і сином, а також з адвокатом. В іншому випадку я утримаюся від прийому ліків, які у мене є з собою, а також від їжі, яку ви мені приносите», - сказав Р.Младіч.

Нагадаємо, Р.Младіча було затримано у Сербії кілька днів тому в результаті спецоперації.

У 1996 році Р.Младіча поряд з іншими керівниками Республіки Сербської (сербської автономії у Боснії) було звинувачено Гаазьким міжнародним трибуналом у здійсненні військових злочинів і геноциді у зв'язку з облогою Сараєва, у результаті якої загинуло близько 10 тис. осіб, а також у зв'язку зі знищенням більше 8 тис. чоловіків і підлітків чоловічої статі в липні 1995 року у Сребреніці.

Згідно з нещодавнім соцопитуванням, у Сербії 40% респондентів вважають Р.Младіча героєм. Після арешту Р.Младіча на його підтримку у Белграді пройшли масові маніфестації, що зібрали на минулих вихідних до 10 тис. осіб.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...