Топ Новини

Міносвіти скоротило для школярів уроки української мови

5 липня 2011 в 12:15
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України затвердило навчальні плани для початкової школи, в яких зменшило кількість годин для вивчення державної мови.
biblioteka_deti_043.jpg
Товстиженко Андрій, ZN.UA

У нових типових планах збільшено кількість предметів за рахунок нових, таких як «Природознавство», «Я у світі» замість «Я і Україна», «Сходинки до інформатики».

Окрім того, у навчальних планах змінено тривалість вивчення окремих предметів. Так, збільшено кількість годин на вивчення природознавчої складової, на вивчення іноземних мов, які відтепер, як і в спеціалізованих школах, вивчатимуться з 1-го класу.

Зокрема, з наступного навчального року учні початкової школи будуть вивчати державну мову на годину менше - 28, а не 29 годин на тиждень, як було до нового наказу МОН.

Також істотним недоліком нових навчальних планів є те, що в них збережено тенденцію до збільшення кількості 1-годинних предметів.

Нові Типові навчальні плани початкової школи затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10 червня 2011р. № 572.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...