Топ Новини

Міліція вважає, що учасникам протестних акцій у Києві заплатили

3 листопада 2011 в 17:36
У Міністерстві внутрішніх справ допускають, що в акціях, які проходили в останні дні в центрі Києва, люди беруть участь за гроші.
chernobylci_berkut_zabor.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"У мене враження, що ці люди проплачені. Їм платять гроші для того, щоб вони брали участь у цих акціях", - сказав на брифінгу в четвер у Києві начальник департаменту охорони громадського порядку МВС України Віктор Ратушняк.

За його словами основна частина громадян, які брали участь у четвер у протестних акціях біля будівель Верховної Ради, адміністрації президента і Кабінету міністрів, поводилася мирно, "а близько 200-250 людей, піддавшись на провокаційні заклики організаторів акцій, почали ламати огорожу".

Представник МВС відзначив, що міліціонерам було дано вказівку не втручатися в дії учасників акції, але, оскільки 2 тижні тому в будівлі Верховної Ради було побито вікна і двері, то співробітникам міліції була дана команда відтіснити протестуючих з площі перед будівлею парламенту за огорожу.

За словами В. Ратушняка, деякі з мітингуючих застосовували проти співробітників міліції палиці та інші предмети для завдання ударів.

Начальник департаменту охорони громадського порядку повідомив, що в четвер у Києві в акціях брало участь всього біля 2 тис. людей.

Він відзначив, що відповідно до поданиих у КМДА заявок був складений план із забезпечення громадського порядку, і для цих цілей було залучено 1,2 тис. співробітників міліції.

В. Ратушняк також повідомив, що акції в Києві були найчисленнішими з 18-и проведених по усій території України цього дня.

Другою за чисельністю, за даними міліції, була акція в Донецьку, на яку зібралося 1,1 тис. осіб.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...