Міліція порушила кримінальну справу за фактом крадіжки картин з Кабміну

26 квітня 2012 в 09:29
Правоохоронні органи зібрали достатньо даних для порушення справи за статтею «крадіжка». Національний художній музей України заперечує можливість передачі зі своїх фондів на зберігання у Кабмін неоригінальних витворів Глущенка.
70.jpg
pravda.com.ua

Міліція порушила кримінальну справу за фактом крадіжки картин знаменитого художника Миколи Глущенка (1901-1977) з Кабінету міністрів України.

«Районне управління Печерського ГУ МВС порушило кримінальну справу за статтею «крадіжка» - ч.3 ст. 185 КК України», - повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

Згідно з інформацією Генпрокуратури, в результаті перевірки правоохоронні органи зібрали достатньо даних, після чого і було ухвалено постанову про порушення кримінальної справи 25 квітня.

Нагадаємо, на початку листопада 2011 року комісія Національного художнього музею провела в будівлі уряду звірку наявності та стану збереження картин. Під час цієї звірки співробітники музею засумнівалися в достовірності двох робіт Миколи Глущенка «Дніпровські далі» і «Село біля річки».

Як повідомляло ZN.UA, результати хімічної експертизи робіт художника Глущенка, що знаходяться в будівлі Кабміну, показали, що картини є копіями, виконаними, ймовірно, 5-10 років тому.

Міністр культури Михайло Кулиняк підтвердив, що дані копії були виготовлені на початку 21-го століття. «Тобто це говорить про те, що вони виготовлені десь на початку 2000-х рр.», - уточнив він.

У свою чергу, Національний художній музей України категорично заперечує будь-які припущення та інсинуації щодо можливості передачі зі своїх фондів на зберігання в Кабмін неоригінальних творів Миколи Глущенка. Керівництво музею заявило, що тепер є всі необхідні підстави для порушення кримінальної справи за фактом зникнення оригінальних витворів Глущенка.

Читайте також:

Мінкульт: Картини Глущенка в Кабміні - фальшивки, розкриттям злочину займуться слідчі органи


Експертиза підтвердила підробку картин в будівлі уряду

Міністр культури звільнив директора музею, який заявив про пропажу картин в Кабміні

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...