Топ Новини

Microsoft очолив рейтинг глобальних роботодавців

1 листопада 2011 в 18:38
Microsoft зайняла перший рядок у списку 25 кращих глобальних компаній-роботодавців, який склав інститут Great Place to Work. Рейтинг опубліковано в журналі Fortune.

Укладачі зазначили, що Microsoft надає істотну підтримку своїм працівникам, які нещодавно стали батьками. Також виробник ПО надає працівникам 40 оплачених годин на рік, які вони можуть витратити на волонтерство - наприклад, на будівництво притулку для сиріт.

Друге місце - у розробника ІТ-рішень і послуг для бізнес-аналітики SAS, яка поширює безкоштовно освітню програму Curriculum Pathways. Замикає трійку лідерів виробник ПО NetApp, керівник якого Том Мендоза намагається особисто дякувати співробітникам за роботу на користь компанії.

Четверте місце - у пошуковика Google, інженери якого можуть п'яту частину робочого часу проводити, розмірковуючи над новими рішеннями, і при цьому не звітувати про результати. На п'ятій сходинці - логістична компанія FedEx, яка нагороджує кур'єрів за ввічливість і усмішки (визначається за допомогою онлайн-опитувань клієнтів).

У десятці, куди увійшли тільки американські компанії, опинилися також розробник мережевого устаткування Cisco, мережа готелів Marriott, McDonald's, виробник товарів для особистої гігієни Kimberly-Clark і виробник побутової хімії SC Johnson.


З неамериканських компаній в рейтинг потрапили тільки британський виробник алкоголю Diageo (11-те місце), іспанські телекомунікаційні Telefonica (17-те місце) і Atento (24-те місце) і данський виробник ліків Novo Nordisk (22-ге місце).

Great Place to Work відбирав для рейтингу компанії, які щонайменше п'ять разів уже потрапляли в списки найкращих працедавців, складені цим інститутом. Крім цього, організації повинні мати штат співробітників не менше п'яти тисяч осіб. Причому 40 відсотків робітників мають трудитися за межами тієї країни, де зареєстрована фірма.

При складанні рейтингу враховувалися такі критерії, як розмір заробітної плати, надбавки, різні соціальні вигоди, умови праці. Також чималу роль зіграли опитування співробітників компаній.

Great Place to Work спільно з журналом Fortune щороку публікують також рейтинг ста найкращих роботодавців, в який включаються тільки американські корпорації. У 2011 році перше місце в цьому списку посіла SAS, Microsoft дістався аж 72-й рядок.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...