Топ Новини

Луцька міськрада - за використання радянської символіки

10 січня 2012 в 15:34
Позачергова сесія Луцької міської ради не підтримала протест міського прокурора на рішення міськради про заборону радянської символіки.
sovetskaya-simvolika_tsn.ua.jpg
tsn.ua

28 депутатів Луцької міської ради з 32 присутніх у вівторок не підтримали протест прокурора, "за" проголосували 4 депутати.

Йдеться про протест прокуратури на рішення міської ради № 9/1 від 20 квітня 2011 про заборону використання радянських прапорів і символіки під час масових заходів у Луцьку.

Прокуратура мотивувала свій протест тим, що рішення Луцької міської ради порушує конституційне право громадян на вільний вибір використання символіки та прапорів під час зборів, мітингів, походів і демонстрацій, а також право політичних партій використовувати власну символіку, яка містить окремі елементи, ідентичні радянській.

"Рішення сесії Луцької міської ради суперечить вимогам Конституції України, ч.3 ст.24 закону України" Про місцеве самоврядування в Україні" та ст. 18 закону України "Про об'єднання громадян", - говорилося в протесті прокуратури від 6 січня 2012 року.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...