Топ Новини

Курці заявляють, що страхітливі зображення на пачках цигарок використовують тільки у відсталих країнах

5 жовтня 2012 в 09:42
Розміщення на пачках цигарок фотозображень хвороб, до яких призводить куріння, проводиться тільки у відсталих країнах. Цивілізовані країни вже почали відмовлятися від таких пачок.
online (4).jpg
liga.net

У громадській ініціативі «Права курців» вважають, що практика фотозображення на пачках цигарок хвороб, до яких призводить куріння, притаманна відсталим країнам.

«Цивілізовані країни вже почали відмовлятися від таких пачок. Нещодавно вашингтонський суд постановив, що уряд США повинен відмовитися від вимог розміщувати такі зображення. Основна аргументація - відсутність будь-яких доказів того, що це якимось чином впливає на зменшення кількості курців», - заявив лідер громадської ініціативи «Права курців» Юрій Палійчук, повідомляє прес-служба ініціативи.

«Зараз «страшні» пачки використовують переважно у відсталих країнах: в Казахстані, Киргизії, Єгипті, Таїланді, Уругваї. Тому антитютюнові активісти у черговий раз нав'язали суспільству дикунські норми під соусом «європейської практики». Бо на пачках цигарок в розвинених країнах Європи друкують тільки попереджувальні написи», - стверджує Палійчук.

Він також переконаний, що користь від таких картинок сумнівна: «Світовий досвід показує, що вони не мають нічого спільного з боротьбою за здоровий спосіб життя.

Нагадаємо, з 4 жовтня набули чинності норми, затверджені постановою Кабміну № 306 від 19 січня 2012 року. Згідно з постановою, відтепер 50% передньої частини пачки цигарок буде займати напис «Куріння вбиває», а зі зворотного боку 50% пачки буде займати графічне зображення з попереджувальним написом.

Читайте також:

Відтепер пачки цигарок будуть «прикрашені» страхітливими картинками про наслідки куріння (ФОТО)

Українці стали менше палити

Янукович схвалив повну заборону паління

Думку дітей використали в антирекламі про скасування брендингу сигаретних пачок (відео)

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...