Кум Табачника розповів, як перехитрив художника на 100 тисяч доларів

20 червня 2011 в 10:14
Проректор Національного авіаційного інституту, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький розповів, як зекономив 99 тисяч доларів на аукціоні творів мистецтва.

На одному з аукціонів М Луцькому сподобалася картина відомого російського художника Павла Коріна, на якій зображено берег моря. Йшла картина за 100 тисяч доларів. Не побажавши витрачати таку суму, М.Луцький вирішив отримати зображення іншим способом.

«Я сказав, що купую полотно, але гроші внесу трохи пізніше. І попросив господаря аукціону позичити мені картину на два тижні. За цей час один з художників факультету архітектури та дизайну аеропортів намалював мені таку саму. Таким чином, картина разом з рамою обійшлася мені всього у шість тисяч гривень», - сміючись, розповів історію М.Луцький.

М.Луцький доводиться кумом міністру освіти Дмитру Табачнику. Він також є автором законопроекту «Про вищу освіту», який викликав масові протести депутатів від опозиції і громадських організацій.

Міністерство освіти у цьому році різко збільшило держзамовлення у Національному авіаційному інституті на тлі скорочення бюджетних місць в інших ВНЗ країни.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...