Топ Новини

Костусєв: В Одесі немає україномовних або російськомовних шкіл, а «можна хоч так, хоч сяк»

7 червня 2011 в 15:18
У Одесі більше немає україномовних або російськомовних шкіл, а батьки можуть обирати мову навчання дітей, повідомив міський голова Олексій Костусєв в інтерв'ю радіостанції «Эхо Москвы».

«Детальніше - значить, ми за те, щоб ніхто нікому не нав'язував, якою мовою говорити, якою мовою навчати дітей. І тому тепер в Одесі школи, немає ані україномовних, ані російськомовних, вони всі двомовні - можна хоч так, можна хоч сяк. І ми встигли опитати всіх батьків, і батьки визначили мову навчання для своєї дитини», - повідомив О.Костусєв.

За його словами, в Одесі прийнято програму збереження і розвитку російської мови. «Це дуже серйозна програма. На останньому виконкомі ми внесли зміни до документів, до статутів 124 шкіл», - повідомив мер Одеси.

При цьому він також повідомив, що вивчення державної української мови залишається у школах обов'язковим. «Тому у нас при тому, що, звичайно, вивчення мови (української) обов'язкове, батьки можуть обрати, щоб інші предмети дитина вчила російською мовою. Це їхнє право. І таке право ми дали. І я вважаю, що це демократія, я вважаю, що це досягнення», - вважає О.Костусєв.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...