Команда Черновецького амбулаторію в центрі Києва продала як чотири будівлі

23 листопада 2011 в 11:05
Амбулаторію на вулиці Трьохсвятительській, що поряд з Хрещатиком, вже списали з рахунків: її відключили від опалення та води, медперсонал методом батога і пряника виманили з робочих кабінетів, майно вивезли.
ambulatoriya.jpg
forum.pravda.com.ua

Маєток на Трьохсвятительській давно привертав увагу не лише любителів київської старовини - молода команда мера, виставляючи його на продаж, напевно, врахувала його історичну і культурну цінність, забувши про те, що відчужувати об'єкти охорони здоров'я, згідно з чинним законодавством, заборонено.

«Маєток розбили на 4 окремих будівлі і продали, про що свідчать відповідні документи, - говорить Тетяна Шевчук, член Комітету із захисту амбулаторії від корупціонерів. - Ми звернулися в прокуратуру - за таке порушення закону чиновникам світить кримінальна стаття».

У Києві триває перерозподіл комунальної власності, влада готується розпродати решту, переконана Т. Шевчук. У цьому, за її словами, чиновникам допомагає нескінченне перейменування районів і перенесення їх меж.

«Ми були Ленінським, Старо­київським, Печерським районом, а тепер живемо в Шевченківсь­кому. У каламутній воді чудово ловиться рибка: приймає рішення одна райрада, змінює його інша, кінців не знайти. З медициною стали творити «дива», коли замість відділів охорони здоров’я, які були в кожному райо­ні, організували три територіально-медичні об’єднання — ТМО. Ні для кого не секрет, що молода команда спрямовувала фінансові потоки в одні руки, нагромаджуючи при цьому борги медустанов. ТМО не перераховували гроші за енергоносії, чудово усвідомлюючи, що в будь-який момент об’єкт можна відключити від тепла та електро­енергії, а потім — закрити і продати. Тепер у всьому обвинувачують амбулаторію — не платила! Ми хочемо розібратися, чому компанія «Київенерго» не висунула претензій до ТМО у процесі ліквідації? Про борги ж знали всі. Орендну плату для медустанов затверджено суто символічну — одна гривня. А нам пишуть, що амбулаторія буцімто заборгувала за оренду 95 тис. гривень. Перш ніж таке вигадувати, хоч би подумали, скільки ж років має збігти, щоб накопичилися такі борги».

«Ми шукали фірму, яка купила будинок, але за вказаною адресою нікого не знайшли. Тому не можемо укласти договори, щоб вирішити питання з подачею тепла і води, - розповідає головний лікар ЦРП Шевченківського району Геннадій Бодарецький. - Я прийшов працювати головним лікарем у минулому році, коли будинок уже кілька разів було перепродано. Що тепер я можу зробити?»

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Ольги Скрипник та Олексія Сови «Пацієнтів послали. Оптимальним маршрутом».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...